#NaamFedM/VPrijzengeld
1 Mathias Ankerdal DEN M € 6.000,00
2 Michael Krämer GER M € 4.000,00
3 Cajsa Wegner SWE F € 3.250,00*
4 Mark Jacobs NED M € 2.000,00
5 Carsten Hansen DEN M € 1.750,00*
6 Laura Beuthner GER F € 1.500,00
7 Josefin Hermansson SWE F € 1.500,00
8 Mikkel Sørensen DEN M € 1.500,00
9 Oliver Morig GER M € 1.000,00
10 Sandra Andersson SWE F € 2.250,00*
11 Markus Jansson SWE M € 2.250,00*
12 Jaroslav Lorenc CZE M € 1.000,00
13 Jassem Al Saqer KUW M € 1.000,00
14 Xander van Mazijk NED M € 1.000,00
15 Mik Stampe DEN M € 1.000,00
16 Sebastian Lange GER M € 1.000,00
17 Bram Van Meerbergen NED M € 500,00
18 Birgit  Pöppler GER F € 750,00*
19 Valentin  Saulnier FRA M € 500,00
20 Joline  Persson Planefors SWE F € 500,00
21 Sanna  Pasanen FIN F € 500,00
22 Mika  Guldbaek DEN F € 500,00
23 Gery  Verbruggen NED M € 500,00
24 Maxime  Dubois FRA M € 500,00
25 Anneli  Blomqvist SWE F € 750,00*
26 Dennis  Grünheid GER M € 500,00
27 Ramon  Hilferink NED M € 500,00
28 Quentin  Deroo FRA M € 500,00
29 Geert-Jan van Baest NED M € 500,00
30 Tore  Torgersen NOR M € 750,00*
31 Aseel  Al Roomi KUW M € 500,00
32 William  Svensson SWE M € 750,00*
33 Chantal  Jacobs NED F € 500,00
34 Marcus  Henriksson SWE M € 500,00
35 Nina  Flack SWE F € 500,00
36 Joshua  Schuurman NED M € 500,00
37 Jeroen van Geel NED M € 500,00
38 Michell  Stinissen NED M € 500,00
39 Ida  Andersson SWE F € 500,00
40 Olivier  Leroy BEL M € 500,00
41 Jimmy Dan  Mortensen DEN M  
42 Frank  Drevenstedt GER M  
43 Martin  Görg CZE M  
44 Pete  Stevenson ENG M  
45 Tim  Stampe DEN M  
46 Paul  Moor ENG M  
47 Patrik  Sørensen DEN M  
48 Jeffrey van de Wakker NED M  
49 Janine  Gabel GER F  
50 Jenny  Wegner SWE F  
51 Enzo  Franco FRA M  
52 Daniel  Härtel GER M  
53 Youri  Fens NED M  
54 Malene Uglsøe  Køhler DEN F  
55 Hugo  Bonnefoy FRA M  
56 Jan  Andersen DEN M  
57 Johnny  Spil NED M  
58 Austin  Taylor ENG M  
59 Sjaqiel  Abdoelbasier NED M  
60 Denis  Kinc CZE M  
61 Marco  Baade GER M  
62 Lukáš  Jelínek CZE M  
63 Vincent  Vluggen NED M  
64 Hanna  Engberg SWE F  
65 Anna  Andersson SWE F  
66 Jesper  Agerbo DEN M  
67 Wim van der Veen NED M  
68 Jaroslav  Uher CZE M  
69 Nick de Gelder NED M  
70 Jord van Weeren NED M  
71 Dan  French ENG M  
72 Jay  Goodwin ENG M  
73 Arnar  Jonsson ISL M  
74 Eric  Schultz WAL M  
75 Philip Van Der Vloet BEL M  
76 Maxime de Rooij NED F  
77 Michael  Grabovac GER M  
78 Lindsey  Paling NED F  
79 Michael  Coussens BEL M  
80 Sascha  Wedel DEN F  
81 Tim  Vangeel BEL M  
82 Alan  Keddie ENG M  
83 Kimmo  Lehtonen FIN M  
84 Craig  Barrett ENG M  
85 Ronan van der Loo NED M  
86 Brent de Ruiter NED M  
87 Eoghain  Lebioda IRL M  
88 Bart van Beers NED M  
89 Kaaron  Salomaa FIN M  
90 Franchesca  Plewis ENG F  
91 Pascal  Winternheimer GER M  
92 Joppe  Belmans BEL M  
93 Cheska  Tomas NED F  
94 Bianca  Wiekeraad NED F  
95 Menno van den Heuvel NED M  
96 Mike  Bergmann NED M  
97 Kenneth  Ramos NED M  
98 Ghislaine  Stigter-van der Tol NED F  
99 Callum  Simons ENG M  
100 Gavin  Greaves ENG M  
101 Olaf van Kalken NED M  
102 Dan  Østergaard-Poulsen DEN M  
103 Martin  Paulsson SWE M  
104 Tobias  Börding GER M  
105 Kamilla  Kjeldsen DEN F  
106 Dirk  Dreyer GER M  
107 Francois  Sacco FRA M  
108 Beaudine  Kriele NED F  
109 Sandro  Brandt GER M  
110 Jan  Tríska CZE M  
111 Christophe  Hachin FRA M  
112 Paul  Cosgrove NED M  
113 Issy  Allen ENG F  
114 Vince van der Loo NED M  
115 Jonas  Dons DEN M  
116 Robert  Vonk NED M  
117 Clément  Dubus BEL M  
118 Anders  Lousdal DEN M  
119 Martin  Snelting NED M  
120 Jason  Agate ENG M  
121 Emil  Høstbo DEN M  
122 Andreas  Hernitschek GER M  
123 Peppi  Konsteri FIN F  
124 Xavier  Milet BEL M  
125 Marco de Bruijn NED M  
126 John  Guldbaek DEN M  
127 Ludovic  Bartout FRA M  
128 Michael  Extra NED M  
129 Gregory  Leroy BEL M  
130 Sébastien  Bodart BEL M  
131 Mathias  Voetmann DEN M  
132 Corné van Lier NED M  
133 Robert  Badger USA M  
134 Anique van Ewijck NED F  
135 Robby  Derijck BEL M  
136 Yorick van Deutekom NED M  
137 Vince  D'Haese BEL M  
138 Théo  Olry FRA M  
139 Bodo  Konieczny GER M  
140 Marcel  Sass GER M  
141 Julie  Bendsen DEN F  
142 Steve  Gastmans BEL M  
143 Kanittha  Pohl GER F  
144 Xavier  Lotthe FRA M  
145 Dany  Sixte BEL M  
146 Hannah  Ailes ENG F  
147 Rik  Nap NED M  
148 Cecilie  Mortensen Dam DEN F  
149 Niklas Jannik  Sørensen DEN M  
150 Saleh  Salem KUW M  
151 Ger van Loon NED M  
152 Julien  Keller FRA M  
153 Maria  Bak Gerding DEN F  
154 Samantha  Greiner NED F  
155 Josh  Plewis NED M  
156 Femke  Postma NED F  
157 Enzo  Bergamino FRA M  
158 Fedor  Casemier NED M  
159 Mark  Patrick ENG M  
160 Thomas  Verschuere FRA M  
161 Laura  Piros ROU F  
162 Casey  Hill USA M  
163 Damien  Sallas FRA M  
164 Ryan  Vanderschueren BEL M  
165 Lee  Chatfield ENG M  
166 Jan De Wandeleer BEL M  
167 Elizabeth  Harris ENG F  
168 Margreet  Dirks NED F  
169 Denise  Blankenzee NED F  
170 Dwayne  Zahra MLT M  
171 Rianne van Zijp NED F  
172 Johnny  Fronville BEL M  
173 Anouk  Keizer NED F  
174 Julien  Gueret FRA M  
175 Kény  Billaut FRA M  
176 Nicole  Ediker ENG F  
177 Védran  Delandhuy FRA M  
178 Louis  Karczewski FRA M  
179 Claudia  Sawicki GER F  
180 Erwin  Dobbelstein NED M  
181 Oscar Lund  Larsen DEN M  
182 Alexis  Divol FRA M  
183 Milan  Scheffer NED M  
184 Filip  Wiklund SWE M  
185 Dan  Balsom ENG M  
186 Romano  Pierau NED M  
187 Frank  Öing GER M  
188 Lars  Wouters BEL M  
189 Selwyn  Morgan ENG M  
190 Michael  Nelisse BEL M  
191 Eric  Koning NED M  
192 Line Mia  Jensen DEN F  
193 Karl  Doherty IRL M  
194 Rob van Kordenoordt NED M  
195 Sander  Kremers NED M  
196 Ben  Harvey ENG M  
197 Linda Van Kerckhove BEL F  
198 Kylian  Jönsson BEL M  
199 Axelle  Verwimp BEL F  
200 Florian  Hanauer GER M  
201 Dave  Vissenberg BEL M  
202 Yvonne  Modler GER F  
203 Galaad  Navarro FRA M  
204 Guus  Cramer NED M  
205 Michiel  Krull NED M  
206 Stephan van Bezouw NED M  
207 Yoshi  Meylemans BEL M  
208 Lex  Beauchampet NED M  
209 Ivan  Vanhoof BEL M  
210 Lotte Liv  Jensen DEN F  
211 Marty  Bolluyt NED M  
212 Marc Van Wuytswinkel BEL M  
213 Ioannis  Arnidis BEL M  
214 Henk  Wijker NED M  
215 Kerstin  Sielaff GER F  
216 Paul  Connell SCO M  
217 Bernd  Wolf GER M  
218 Jann  Thomsen GER M  
219 Peter van den Oever NED M  
220 Harley  Snijders NED M  
221 Andre van Nifterik NED M  
222 Jonathan  Cools BEL M  
223 Andre  Beers NED M  
224 Arthur  Dähn GER M  
225 Jan-Willem van Hoorn NED M  
226 Danny  Kamphorst NED M  
227 Ben  Aerts BEL M  
228 Rob  Gorter NED M  
229 Bill  Obispo NED M  
230 Frank  Selvag NOR M  
231 Herwin  Zweers NED M  
232 Wesley  Gorter NED M  
233 Eugène  Kooijmans NED M  
234 Guilherme  Bautzer POR M  
235 Auke  Broekhuizen NED M  
236 Luc  Verjans BEL M  
237 Sammy  Smits BEL M  
238 Ziggy  Meylemans BEL M  

* includes special prizes like Squad Winner and Qualification Winner.